Víkendový souhrn 15. kola

V našem druhém fotbalovém víkendu jsme se prali s týmem SK Bylnice. Nejprve v sobotu dorostenci bojovali o první jarní body na domácí půdě, v neděli pak muži jeli obhájit domácí výhru z minulého kola. Ač byla obě klání velmi vyrovnaná, kvůli obrovských chybám v obraně a slabé ofenzivě ze dvou zápasů nemáme ani bod.

MUŽI

SK BYLNICE 3-2 SK ÚJEZD
B:
69. Kráčalík, 77. Hlavička

Sestava: Slovák A. – Častula, Belžík, Maňas, Dobiáš – Struška, Šandor, Bělaška T. (K), Slovák B. – Vacula (70. Hlavička), Kráčalík

Na půdu Bylnice jsme zajížděli jako outsideři s cílem potvrdit domácí úspěch proti Březůvkám. Od prvních minut domácí udávali tempo hry, do zakončení se však nedostávali a hrálo se převážně ve středu hřiště. Po uklouznutí našeho stopera a následném brejku jsme ve 33. minutě poprvé inkasovali. Ke konci první půle mohl Šandor skóre dorovnat, z přímého volného kopu nejprve trefil tyč a poté ve velké šanci trestuhodně minul.

Druhá půlka byla od našeho týmu lepší. Měli jsme lepší pohyb, začali více využívat hráče po stranách a obraz hry se změnil. Přesto jsme bohužel inkasovali podruhé, z penalty se trefil domácí kapitán. Gól nás však nesrazil, právě naopak. Ke srovnání zavelel mladý František Kráčalík. Přesně jako minulý týden si navedl míč ke středu hřiště, tentokrát si však vybral levou šibenici a trefil dokonale. Jak se mají proměňovat šance nám pak ukázal sám trenér Roman Hlavička. Ve své první šanci od příchodu na hřiště nezaváhal a přesným lobem fantasticky vyrovnal. Zápas, ve kterém „každý chvilku, tahal pilku“, jsme si pokazili 6 minut před koncem. Z rohového kopu se k hlavičce dostal úplně volný domácí stoper a domácím vrátil vedení. Ke konci zápasu jsme si již nic nevytvořili a odjeli jsme s prázdnou.


DOROST

SK ÚJEZD 1-2 BYLNICE
B:
90. Jan Fusek

Sestava: Martinek – Jančík M., Kulhánek, Fusek, Dobiáš (K) – Machů, Svozil, Pšenčík, Kubíček – Jančík J., Kovář (46. Kráčalík)

Bez několika hráčů naši dorostenci nastoupili k prvnímu mistráku. Ještě půl hodiny před výkopem jsme ani nevěděli, kdo bude chytat. Nakonec se do branky postavil Filip Martinek. Hosté byli v první půlce lepší, do zakončení se však příliš nedostávali a kluci drželi nadějný výsledek. Ten však pokazila obrovská chyba našeho brankáře, který chytil míč do rukou po přihrávce od spoluhráče – nepřímý kop a gól.

Druhou půlku jsme byli jasně lepší, ale stále to nestačilo ke skórování. Od 66. minuty jsme navíc hráli o jednoho hráče v poli navíc, paradoxně nám to uškodilo a hra se nám úplně rozsypala. Hosté pak přidali druhý gól a my byli na dně. Soupeř zápas zdramatizoval dalším vyloučením, ale ani O 2 HRÁČE NAVÍC jsme nebyli nebezpeční. V nastaveném čase sice skóroval Jan Fusek, výsledek to však příliš nezměnilo.