Víkendový souhrn 26. 3. 2017

Jelikož přípravka a žáci ještě své soutěže nezahájili a dorost měl v prvním jarním kole volno kvůli lichému počtu týmů, dnes vám nabízíme jen souhrn jednoho zápasu, který však ve druhém poločase opravdu stál za to! 🙂

SK Újezd – SK Březůvky 3:1 (0:0)
B:
56. a 71. Kráčalík, 69.Vacula

Sestava: Slovák A. – Častula, Belžík (80. Repatý), Maňas, Dobiáš – Struška, Šandor (85. Bělaška V.), Bělaška T. (K), Slovák B. – Vacula (87. Svozil), Kráčalík

V prvním mistrovském zápase jarní části jsme na narazili na poslední Březůvky, které mají po podzimu pouhé 3 body. V úvodu utkání však vypadalo, jako bychom byli o třídu horším soupeřem my. Hráli jsme velmi nervózně, nepřesně a v první půlce jsme hostům příliš nestíhali, navíc jsme ve 20. minutě nevyužili výhodu pokutového kopu.

V druhé polovině však nastoupil na hřiště úplně jiný tým a do hostů jsme od úvodního hvizdu bušili zleva zprava. A na vedoucí gól jsme nečekali dlouho. Po deseti minutách se František Kráčalík dostal ke střele z cca 20 metrů a nádherně vymetl levé víko hostující branky. Březůvky se lehce dostaly zpátky do zápasu, jenže veškeré jejich útočné akce končily asi 30 metrů před naší bránou, kde naše obrana kralovala. V 69. minutě jsme se pak radovali podruhé, Roman Vacula pohodlně doklepával do prázdné branky. Za dvě minuty tomu bylo znovu tak, tentokrát se trefil František Kráčalík. Po festivalu neproměněných šancí nás mrzelo neudržené čisté konto, kdy hosté proměnili penaltu za ruku. To už však běžela poslední minuta nastavení a hosté tak upravili skóre pouze kosmeticky a k žádnému dramatu nedošlo.

Výsledek zápasu skončil tedy stejně jako na podzim (1-3 pro SKÚ), ve kterém jsme však výsledkově propadli. Všichni po včerejšku věříme, že se podzim nebude opakovat!