Víkendový souhrn 3. kola

MUŽI

SK ÚJEZD 0-3 LUHAČOVICE B

Naše áčko nastoupilo ke třetímu zápasu sezóny proti béčku Luhačovic. Celý první poločas byli hosté dle očekávání lepší na míči, ovšem o brankových šancích prvního poločasu se to říct nedá. Tu největší zahodil po půlhodině hry František Kráčalík, když po krásném pasu od Tomáše Bělašky postupoval sám na branku, ale místo klidné koncovky pouze napálil míč do brankáře. Za pár minut se již stav zápasu změnil. Po ztrátě u pokutového území provedli hosté rychlý kontr, který zakončili přesným lobem našeho brankáře. Druhý gól padl po krásném přímém kopu, když jsme opět ztratili míč u šestnáctky hostů.

Druhý poločas příliš vzruchu před brankami nenabídnul. Hosté se naši obranu snažili překonávat nakopávanými míči, my zase kombinací po lajnách s centry. Po jendom centru z rohového kopu jsme měli snad tři velké šance na skórování, ale ani po trmě vrmě branka nám prostě nebyla souzena. V 73. minutě pak díru v naší defenzívě využili hosté na zvýšení skóre. V posledních minutách ještě Tomáš Bělaška napálil z malého vápna břevno a tím potrvdil, že jsme si střelecký prach vystříleli proti Rokytnici.

DOROST

SK ÚJEZD 9-1 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Dorostenci nastoupili netradičně na hřišti v Újezdě, kde předvedli naprosto úžasný výkon. Již v 15. minutě jsme vedli 3:0 po brankách Alana Gresla, Martina Jančíka a vlastním gólu hostů. Do poločasu naši borci dál hostující hráče ničili a stav se po první půli zastavil na skóre 6:0.

Druhá půlka již tolik branek nenabídla i kvůli tomu, že máme aktuálně velmi široký kádr, takže o poločase došlo hned ke trojímu střídání. Přesto jsme dál předváděli famózní fotbalovou podívanou. V 56. minutě Štěpán Kovář zvýšil na 7:0, náš mladý sniper zanedlouho pak pěknou hlavičkou do víka přidal osmý gól a deset minut před koncem po trefě Václavíka to bylo již 9:0. Kýženou desítku se nám přidat bohužel nepodařilo, ba naopak. Po nedorozumění v obraně jsme si sami vstřelili branku. I tak jsme dle slov hostujícího trenéra nastříleli 9 „šmudlů“.