Víkendový souhrn 7. kola

Úžasný, skvělý, fantastický, vysněný. Jakými dalšími slovy bychom mohli popsat uplynulý víkend, ve kterém všechny naše oddíly vyhrály za 3 body? Pojďme postupně. Celý víkend odstartovala přípravka vysokou výhrou v Nevšové. Starší žáci porazili Pozlovice 4:0, mladší žáci dovezli výhru 1:3 z Kašavy. Zadařilo se i dorostu, ten vyhrál jasně 5:1 proti Vlachovicím. Muži nás zase napínali, přesto i oni gólem z konce zápasu zvítězili. Z 5 zápasů jsme získali 15 bodů!!! Fantazie, jen tak dále! 🙂

SK Újezd – Pozlovice 3:2

B: 38. Maňas, 53. Hlavička M., 86. Struška

Debakl z Kostelce jsme chtěli odčinit hned dalším domácím zápasem proti Pozlovicím. Dopolední předzápas našich a Vizovických žáků odehraný v Újezdě taktéž proti Pozlovicím nám vyšel, ke snovému zakončení velmi úspěšného víkendu tedy zbývala jediná výhra. Jak to tak v našich domácích zápasech bývá, do soupeře jsme se zakousli hned ze začátku. Jenže plýtvání našimi šancemi svitla pro hosty naděje na vstřelení branku, kterou dokonale využili. Po rohovém kopu jsme neodklidili míč z pokutového území a hosté se povedenými nůžkami dostali do vedení. To ale mělo jen krátké trvání, neboť si na rohový kop Františka Kráčalíka pěkně naskočil Petr Maňas.

Druhý poločas nenabídl velkou změnu ve hře. Přesto rovnou v 53. minutě střelu Tomáše Bělašky doklepl do sítě Michal Hlavička. Třetím gólem bychom si velmi pomohli k výhře, ovšem ten jsme v neděli odpoledne ne a ne vstřelit. V 68. minutě však povedenou střelou přesně k tyčce soupeř srovnal na 2:2. Poslední dvacetiminutovka nabídla naši velkou snahu o branku, která jakoby nám nebyla souzena. Centry, střely z dálky či kolmice středem hřiště, ale stále to nešlo. Z rohového kopu se 4 minuty před koncem zápasu prosadil krásnou střelou Josef Struška. Po velké radosti a ubránění posledních minut jsme vyválčili další 3 body, jenž jsme opět vybojovali v posledních minutách zápasu.